pendik elektrikçi, pendik elektrik ustası, pendik elektrik tamircisi

Pendik Elektrikçi

Pendik Elektrikçi

Pendik elektrikçi

Kuruluş amacımız,

Pendik elektrikçi, Firmamız evinizin yada ofisinizin oluşabilecek her arızaya karşı destek vermek amacı ile kurulmuştur. Teknik servis ekibimiz tadilat, montaj , kurulum işlemlerini de yapmaktadır.Pendik Elektrikçiolarak tüm ilçelere hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz,

Size verdiğimiz hizmet sonucunda sizden olumlu dönüş almak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak. Verdiğiniz ücretin her kuruşunu haketmek. Bir sonraki elektrik işlemlerinizde aklınıza ilk gelen elektrikçi olmak istiyoruz.Kısacası ailenizin elektrikçisi olmak istiyoruz.

Pendik Elektrik Hizmetlerimiz,

Elektrik arıza:Evinizde veya ofisinizde oluşabilecek elektrik arızalarına hızlı müdahele etmekteyiz. Sigorta arızaları, kaçak akım siğortası arızaları, kısa devre arızaları , tesisat kablo kopukluğu , aydınlatma arızaları, priz arızaları gibi acil müdahale gerektirecek arıza durumlarında 7 gün 24 saat pendik elektrikçiolarak bizden destek alabilirsiniz.

Avize montajı :Pendikbölgesinde avizenizin boyutu yapısı ne olursa olsun itina ile avizenize zarar vermeden montajı yapılmaktadır. Tavanınız beton,alçıpan,ytong,tuğla ve benzeri hangi yapıda olursa olsun avizenizin ağırlığına ve tavanınızın durumuna göre en uygun dubel kullanırak avize montajınız yapılacaktır. Kablo bağlantıları klemens kullanılarak yapılacaktır.

Aydınlatma :Pendik bölgesinde aydınlatma montajı ve ilava lamba hattı gerekesinimleri için bizden destek alabilirsiniz. Aplik , dekoratif lamba, abajur, duy, sensörlü lamba, bahçe lambası, spot değişimi işlemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tamirat,tadilat :Pendik elektrikçi olarak tamirat ve tadilat çalışmalarında oldukça deneyimliyiz. Ustalarımız işini titizlikle ve bilinçli şekilde yapmaktadır. Sizin talebinize göre isterseniz bir priz yeri değişimi isterseniz evin tüm elektrik tesisatını yeni baştan yapabiliriz. Sigorta kutusu ve sigortaların değişimi, Mutfak besleme kablolarının ayrılarak ilave kablo eklenmesi, ilave priz , ilave aydınlatma , telefon , internet ,uydu kablolarının düzenlenmesi gibi işlemleri bizden talep edebilirsiniz.

Telefon,internet,uydu,diafon sistemleri :Telefon hattınızın ankestre yada evdeki bağlantı sorunlarının çözümü için pendik elektrikçi hizmetinizdedir. Telefon arızası ve kablolarının düzenlenmesi yada oda değişikliği işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Uydu arızası, ilavekablo, uydu kablosu düzenlenmesi , santral sorunları, recever sorunları için bizi arayabilirsiniz. Diafon arızaları, diafon kurulumu , görüntülü yada sesli diafon talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Televizyon duvara montaj:Televizyon duvara montaj talepleri için size hizmet vermekteyiz. Montaj aparatınız yoksa televizyonunuzun boyutuna göre temin edilip montajı tamamlanacaktır. Montaj işlemlerimiz düşmeye karşı garantilidir.

Kompanzasyon ve pano bakımı :Panadolarınızın kampanzasyon bakımı ve kurulumu işlemlerini pendik elektrikçi olarak bizden temin edebilirsiniz.

Kamera kurulumu:Kamera kurulum ve arıza işleriniz pendik elektrik ustası ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Pendik elektrik ustası: 0543 976 45 35

Deneyimli ustalarımızdan kurulan ekibimiz ofisinize yada evinize yaptığı işlemler sonucunda değer katacaktır. Ekibimiz elektrik teknisyenlerinizden kurulmuştur. Size en yakın elektrikçi olarak 7/24 saat acil elektrikçi hizmeti veriyoruz.


Pendik Elektrikçi Hizmet verdiğimiz mahalleler,

Pendik Kaynarca mahallesi elektrikçi
Pendik Güzelyalı mahallesielektrikçi
Pendik Esenyalı mahallesi elektrikçi
Pendik Ahmet yesevi mahallesi elektrikçi
Pendik Orhangazi mahallesi elektrikçi
Pendik Yenişehir mahallesi elektrikçi
Pendik Şeyhli mahallesi elektrikçi
Pendik Kavakpınar mahallesi elektrikçi
Pendik Çınardere mahallesi elektrikçi
Pendik Orta mahallesi elektrikçi
Pendik batı mahallesi elektrikçi
Pendik Çamçeşme mahallesi elektrikçi
Pendik Sapanbağları mahallesi elektrikçi
Pendik Yeşilbağlar mahallesi elektrikçi
Pendik Dumlupınar mahallesi elektrikçi
Pendik Kurna mahallesi elektrikçi
Pendik Kurtdoğmuş mahallesi elektrikçi
Pendik Göçbeyli mahallesi elektrikçi
Pendik Çamlık mahallesi elektrikçi
Pendik Sanayi mahallesi elektrikçi
Pendik Sülüntepe mahallesi elektrikçi
Pendik bahçelievler mahallesi elektrikçi
Pendik ertuğrul gazi mahallesi elektrikçi

Pendik Te Tüm Mahallere Acil Elektrikçi Arıza Kurulum Ve Montaj Servisi

Pendik elektrik ustası; Elektrik sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip elektrik ustalarımız işinin ehli kişilerden oluşmuştur.

7 gün 24 saat Elektrik arıza ve kurulum talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Pendik elektrikçi İletişim numaramız: 0543 976 45 35