Güzelyalı Elektrikçi

Güzelyalı Elektrikçi

Pendik Güzelyalı Mahallesi Elektrik Ustası Ve Tamircisi ( Elektrikçi)

Kuruluş amacımız,

Firmamız evinizin ya da ofisinizin oluşabilecek her türlü arızaya karşı destek vermek amacı ile kurulmuştur. Teknik servis ekibimiz tadilat, montaj, kurulum işlemlerini de yapmaktadır. Güzelyalı elektrikçi olarak tüm ilçelere hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz,

Size verdiğimiz hizmet sonucunda sizden olumlu dönüş almak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak Verdiğiniz ücretin her kuruşunu hak etmek. Bir sonraki elektrik işlemlerinizde aklınıza ilk gelen elektrikçi olmak istiyoruz. Kısacası ailenizin elektrikçisi olmak istiyoruz.

Hizmetlerimiz,

Elektrik arıza:Evinizde veya ofisinizde oluşabilecek elektrik arızalarına hızlı müdahale etmekteyiz. Sigorta arızaları, kaçak akım sigortası arızaları, kısa devre arızaları, tesisat kablo kopukluğu, aydınlatma arızaları, priz arızaları gibi acil müdahale gerektirecek arıza durumlarında 7 gün 24 saatgüzelyalı elektrikçi olarak bizden destek alabilirsiniz.

Avize montajı: Pendik bölgesinde avizenizin boyutu yapısı ne olursa olsun itina ile avizenize zarar vermeden montajı yapılmaktadır. Tavanınız beton, alçıpen, ytong, tuğla ve benzeri hangi yapıda olursa olsun avizenizin ağırlığına ve tavanınızın durumuna göre en uygun dübel kullanarak avize montajınız yapılacaktır. Kablo bağlantıları klemens kullanılarak yapılacaktır.

Aydınlatma:Pendik bölgesinde aydınlatma montajı ve ilave lamba hattı gereksinimleri için bizden destek alabilirsiniz. Aplik, dekoratif lamba, abajur, duy, sensorlü lamba, bahçe lambası, spot değişimi işlemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tamirat, tadilat: Güzelyalı elektrikçiolarak tamirat ve tadilat çalışmalarında oldukça deneyimliyiz. Ustalarımız işini titizlikle ve bilinçli şekilde yapmaktadır. Sizin talebinize göre isterseniz bir priz yeri değişimi isterseniz evin tüm elektrik tesisatını yeni baştan yapabiliriz. Sigorta kutusu ve sigortaların değişimi, Mutfak besleme kablolarının ayrılarak ilave kablo eklenmesi, ilave priz, ilave aydınlatma, telefon, internet, uydu kablolarının düzenlenmesi gibi işlemleri bizden talep edebilirsiniz.

Telefon, internet, uydu, diafon sistemleri: Telefon hattınızın ankastre yada evdeki bağlantı sorunlarının çözümü içinPendikelektrikçihizmetinizdedir. Telefon arızası ve kablolarının düzenlenmesi yada oda değişikliği işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Uydu arızası, ilave kablo, uydu kablosu düzenlenmesi, santral sorunları, receiver sorunları için bizi arayabilirsiniz. Diafon arızaları, diafon kurulumu, görüntülü yada sesli diafon talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Televizyon duvara montaj:Televizyon duvara montaj talepleri için size hizmet vermekteyiz. Montaj aparatınız yoksa televizyonunuzun boyutuna göre temin edilip montajı tamamlanacaktır. Montaj işlemlerimiz düşmeye karşı garantilidir.

Kompanzasyon ve pano bakımı: Panadolarınızın kampanzasyon bakımı ve kurulumu işlemlerini Güzelyalı elektrikçi olarak bizden temin edebilirsiniz.

Kamera kurulumu:Kamera kurulum ve arıza işlerinizGüzelyalı elektrik ustası ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Güzelyalı elektrik ustası 0543 976 45 35

Deneyimli ustalarımızdan kurulan ekibimiz ofisinize ya da evinize yaptığı işlemler sonucunda değer katacaktır. Ekibimiz elektrik teknisyenlerinizden kurulmuştur.

Güzelyalı elektrikçi, pendik güzelyalı elektrikçi, pendik güzelyalı mahallesi elektrikçi, güzelyalı en yakın elektrikçi, güzelyalı mahallesi en yakın elektrikçi, güzelyalı acil elektrikçi, güzelyalı bölgesi elektrikçi, güzelyalı civarı elektrikçi, güzelyalı elektrik tamir servisi, güzelyalı elekrtrik tamircisi

7 gün 24 saat Elektrik arıza ve kurulum talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

İletişim numaramız: 0543 976 45 35