Aydınlı elektrikçi, aydınlı elektrik ustası , aydınlı elektrik arıza, aydınlı avize montaj

Tuzla Aydınlı Mahallesi Elektrikçi

Tuzla Aydınlı Mahallesi Elektrikçi

Tuzla Aydınlı Mahallesi Elektrik Ustası Ve Tamircisi ( Elektrikçi)

Kuruluş amacımız,

Aydınlı Elrektrikçi , Firmamız evinizin ya da ofisinizin oluşabilecek her türlü arızaya karşı destek vermek amacı ile kurulmuştur. Teknik servis ekibimiz tadilat, montaj, kurulum işlemlerini de yapmaktadır. Tuzla elektrikçiolarak tüm ilçelere hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz,

Size verdiğimiz hizmet sonucunda sizden olumlu dönüş almak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak Verdiğiniz ücretin her kuruşunu hak etmek. Bir sonraki elektrik işlemlerinizde aklınıza ilk gelen elektrikçi olmak istiyoruz. Kısacası ailenizin elektrikçisi olmak istiyoruz.

Hizmetlerimiz,

Elektrik arıza:Evinizde veya ofisinizde oluşabilecek elektrik arızalarına hızlı müdahale etmekteyiz. Sigorta arızaları, kaçak akım sigortası arızaları, kısa devre arızaları, tesisat kablo kopukluğu, aydınlatma arızaları, priz arızaları gibi acil müdahale gerektirecek arıza durumlarında 7 gün 24 saat aydınlı elektrikçiolarak bizden destek alabilirsiniz.

Avize montajı: Tuzla bölgesinde avizenizin boyutu yapısı ne olursa olsun itina ile avizenize zarar vermeden montajı yapılmaktadır. Tavanınız beton, alçıpen, ytong, tuğla ve benzeri hangi yapıda olursa olsun avizenizin ağırlığına ve tavanınızın durumuna göre en uygun dübel kullanarak avize montajınız yapılacaktır. Kablo bağlantıları klemens kullanılarak yapılacaktır.

Aydınlatma:Tuzla bölgesinde aydınlatma montajı ve ilave lamba hattı gereksinimleri için bizden destek alabilirsiniz. Aplik, dekoratif lamba, abajur, duy, sensorlu lamba, bahçe lambası, spot değişimi işlemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tamirat, tadilat: Aydınlı elektrikçiolarak tamirat ve tadilat çalışmalarında oldukça deneyimliyiz. Ustalarımız işini titizlikle ve bilinçli şekilde yapmaktadır. Sizin talebinize göre isterseniz bir priz yeri değişimi isterseniz evin tüm elektrik tesisatını yeni baştan yapabiliriz. Sigorta kutusu ve sigortaların değişimi, Mutfak besleme kablolarının ayrılarak ilave kablo eklenmesi, ilave priz, ilave aydınlatma, telefon, internet, uydu kablolarının düzenlenmesi gibi işlemleri bizden talep edebilirsiniz.

Telefon, internet, uydu, diafon sistemleri: Telefon hattınızın ankastre yada evdeki bağlantı sorunlarının çözümü içinaydınlı elektrikçi hizmetinizdedir. Telefon arızası ve kablolarının düzenlenmesi yada oda değişikliği işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Uydu arızası, ilave kablo, uydu kablosu düzenlenmesi, santral sorunları, receiver sorunları için bizi arayabilirsiniz. Diafon arızaları, diafon kurulumu, görüntülü yada sesli diafon talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Televizyon duvara montaj:Televizyon duvara montaj talepleri için size hizmet vermekteyiz. Montaj aparatınız yoksa televizyonunuzun boyutuna göre temin edilip montajı tamamlanacaktır. Montaj işlemlerimiz düşmeye karşı garantilidir.

Kompanzasyon ve pano bakımı: Panolarınızın kampanzasyon bakımı ve kurulumu işlemleriniaydınlı elektrikçi olarak bizden temin edebilirsiniz.

Kamera kurulumu:Kamera kurulum ve arıza işleriniz aydınlıelektrik ustasıekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Aydınlı elektrik ustası tamircisi : 0543 976 45 35

Deneyimli ustalarımızdan kurulan ekibimiz ofisinize ya da evinize yaptığı işlemler sonucunda değer katacaktır. Ekibimiz elektrik teknisyenlerinizden kurulmuştur.

Tuzla aydınlı mahallesi elektrikçi ,tuzla aydınlı mahallesi en yakın elektrikçi , aydınlımahallesi elektrikçi, aydınlı mahallesi elektrik ustası, aydınlı mahallesi elektrik tamircisi, aydınlı elektrikçi, aydınlıelektrik ustası, aydınlıen yakın elketrikçi, aydınlıda elektrikçi, aydınlielektrikçi, aydinlielektrikci, aydınli elektrikci, aydınlı acil elektrikçi, aydınlı nöbetçi elektrikçi, aydınlı 7/24 elektrikçi, aydınlı elektrik tamircisi, aydınlı elektrik arıza servisi.

7 gün 24 saat Elektrik arıza ve kurulum talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

İletişim numaramız: 0543 976 45 35